Giriş Yap
0

BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Sebze Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparat

Bayilere Özel
Stok Kodu : AZ42YT3590
Kategori : Pratik Mutfak Aletleri
Marka :
0 Çok Yakında Çok Yakında
Birim Fiyatı : Bayilere Özel
Bayilere Özel
Adet
Açıklama
S.S.S

BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Kaydırmaz Taban Paslanmaz Çelik Sebze Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparat

BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Kaydırmaz Taban Paslanmaz Çelik Sebze Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparat sayesinde artık tüm sebze,meyve ve peynirlerinizi dilimlemek çok pratik. 3 Farklı bıçağı sayesinde tüm sebze, meyve ve sebzeleri dilimleyebilir ve rendeleyebilirsiniz.

Tutma kolu sayesinde dilimleme ve rendeleme işlemi ergonomiktir.Tutma kolunu tutup Aparatı hafif eğerek istediğiniz sebze, meyve ve peyniri dilinleyin veya rendeleyin.Aparatın altında bulunan siyah silikon tabak aparatın kaymasını engeller. Bu sayede oluşabilecek mutfak kazalarını engellemiş olursunuz.BUFFER® Ayarlanabilir 3 Farklı Başlıklı Tutmalı Kaydırmaz Taban Paslanmaz Çelik Sebze,Meyve Dilimleyici Peynir Rendeleyici Aparatının kullanımı için aparatın ortasında bulunan boş kısma kullanmak istediğiniz bıçağı yerleştirin. Bıçakların yanında bulunan klips sayesinde bıçaklar aparatta sabitlenecektir.Bıçağı aparata sabitledikten sonra kullanabilirsiniz.

 

Ürün Paket içeği: 1 Adet BUFFER® Rendeleyici ve Dilimleyici Aparat

                           3 Adet Farklı Başlıklı Bıçak

 

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5
*/