Giriş Yap
0

Buffer Hava Nemlendirici Filtre

Bayilere Özel
Stok Kodu : I08YT1783
Kategori : Banyo & Ev Gereçleri
Marka :
0 Çok Yakında Çok Yakında
Birim Fiyatı : Bayilere Özel
Bayilere Özel
Adet
Açıklama
S.S.S

Her Tür Peteğe Uyumlu Petek Üstü Oda Nemlendirici Antibakteriyel Microfiber Filtre 
 

Herkes için kış hastalıklarının artmasına ve daha ağır seyretmesine yolaçan hava kurumasına karşı en pratik ve ekonomik olarak tedbir alabilsinler diye!

Kaloriferli evlerin ortak sorunu olan hava kuramasına karşı etkin çözüm!

Kaloriferiniz üzerine çok rahat takabileceğiniz hava nemlendirici bir filtredir ve üç ana bölümden oluşur, eviniz, ofisiniz, yada dilediğiniz mekanlar için vazgeçemeyeceğiniz simline beraberinde bir çok faydayı yanında getirmektedir.

Kış aylarında kaloriferlerin nemi alması ve havayı kurutmasının başta çocuklar olmak üzere insanlarda solunum yolu hastalıklarına neden olabilir. 

Yeni doğan bebekler burnundan hava alamadıkları için odadaki kirli havayı ağızlarından alarak hastalanmalarına sebeb olur, 

Bu durumda Simline Clean Hava Nemlendirici & Temizleyici Filtre odanızı nemledirerek odanızın doğal hava kazanmasına hemde fitreleme sayesinde peteklernizde gelen kirli havayı odanıza vermeden temizler.

İçerisinde bulunan mikrofiber bez ve filtre sayesinde bulunduğunuz ortamdaki tozlardan sizi arındırır ve hijyen sağlar. 

Simline Clean Faydaları Nelerdir?

 

1.Odanızdaki kuru havaya nemlendirerek son verir !

2.Havadaki tozlar artık yok!

3.Duvarlarınızda oluşan ise Son !

4.Perdeleriniz artık daha temiz !

 

Simline Clean Niçin Üretilmiştir?

Basında ve Bilim çevrelerinde Kalorifer kullanımının nemin azalmasına ve havanın kurumasına neden olduğu için var olan hastalıkların kronikleşmesine ve bunun neticesinde kuru havanın meydana getirdiği rahatsızlıklar haber olarak yer almakta ve tartışılmaktadır.
 

Ayrıca kalorifer peteklerinin duvarları kirlettiği ve perdeleri islendirdiği şeklinde tüketicilerin şikayetleri olmaktadır. 
 

Kalorifer havayı kurutması, duvarların kirlenmesi, perdelerin islenmesi ve tüketicilerin ihtiyaçlarından yola çıkarak kalorifer peteğinin üzerine takılan simline clean hava nemlendirici filtre geliştirilmiştir.

 

 

Simline Clean Hava Nemlendirici Filtrenin Özellikleri:

 

Simline Clean hava nemlendirici filtre, kaloriferlerle ısınma sonucunda oluşan kuru havayı nemlendirir. Sağlığımız açısından oluşan kuru havanın zararlarını yok eder.
 

Simline Clean hava nemlendirici filtre, odadaki toz ve parteküllerin kalorifer peteklerinin üzerindeki ısıyla yanması sonucu perdelerin kirlenmesini, microelyaf teknolojisiyle üretilen ıslak filtre sayesinde is oluşmasını önler ve tozları hapseder ve perdeleriniz temiz kalır.
 

Simline Clean hava nemlendirici filtre,  peteklerde oluşan islerin ısının havanın yükselmesi sonucu duvarlarınızda oluşabilecek isi Aliminyum filtresi ve microfiber ıslak filtreye hapseder ve duvarlarınızın islenmesini önler.
 

Havadaki tozların yanmasını önleyerek hijyen sağlar.

 

Simline Clean, Sahip olduğu eşsiz teknolojiyle : 

 

Bulunduğu ortamdaki kuru havayı nemlendirir.
 

Havadaki tozlar artık yok.
 

Duvarlarda oluşan ise artık son.
 

Perdeleriniz artık daha temiz.

 

Ölçüleri :
Uzunluk : 55 cm
Genişlik : 11 cm ( 7 - 8 cm Kadar Ayarlanabilir)
Yükseklik : 12 cm (Su Haznesi ile Birlikte)
Su Hazne Kapasitesi : 1.5 Lt.

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda Simline Clean Hava Nemlendirici & Temizleyici Filtreden 1 adet gönderilecektir.

 

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

<