Giriş Yap
0

 

 

 
 
 
 
STOKSUZ SATIŞ DROPSHIPPING

 

Yeni dropshipping sisteminde sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bütün operasyonu, konusunda Atasan Dış Ticaret firması yapacaktır.  Kargolama, paketleme, sipariş takibi, müşteri hizmetleri gibi operasyonları Atasan Dış Ticaret firması yönetecektir.

 

Yenistoksuz.com üzerinden direkt müşterilerinize ürün gönderebilirsiniz. Eğer sadece dropshipping yapmak isterseniz, kendi e-ticaret sitenizden, pazaryerlerinden (hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com vb.) , sosyal medyalardan yaptığınız satışları biz gönderebiliyoruz.

 

 

 

 

Stok Tutmak Zorunda Değilsiniz


 

Dropshipping sisteminde depo tutmaya, personel çalıştırmaya, raf düzenlemeye gerek yoktur, yenitoptanci.com stoğu aynı zamanda sizin stoğunuz olur. Ürünler satılmış, satılmamış stres ve riskine girmezseniz.

 

 

Dropshipping Operasyonu Aylık Ücret Yok


 

 

Dropshipping bayilerimizden sipariş başı 2 TL paketleme ve diğer giderler için ücret alıyoruz.

 

 

Kargo Operasyonu


 

E-ticaretin olmazsa olmazı olan hızlı kargo ile siparişlerinizi kat ve kat artırabilirsiniz. Hafta içi her gün saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz 2(iki) iş günü içerisinde  Aras Kargo'ya teslim edilmektedir. 

 

Sermayesiz E-ticaret


 

Dropshipping yapabilmek için herhangi bir ön ödeme veya giriş ücreti almıyoruz, XML'i yükledikten sonra anında satışa başlayabilirsiniz. Siz sadece ürünlerin satışına çalışma yapmış olursunuz.

 

 

DROPSHİPPİNG SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR?


 

1- İlk olarak yenistoksuz.com üzerinden bayilik başvurusu yapıyorsunuz.

 

2- Sipariş geldiğinde yenistoksuz.com'u açıp bayi girişi yapıyorsunuz.

 

3- Sipariş içerisindeki ürünleri aratıp bulduktan sonra sepete ekliyorsunuz ve Satın Al butonuna tıklıyorsunuz.

 

4- Sipariş formunun ilk bölümünde teslimat bilgilerine müşterinize ait Ad, Soyad, Telefon, Adres bilgileriniz giriş yapıyorsunuz.

 

5- Hemen alt kısımda da Bayi olarak sisteme kayıtlı olan cari unvan, vergi numarası ve dairesi, fatura adresi ve email adresi gibi kısımları yazıyorsunuz.

 

6- Hemen alt kısımda kargonun alıcı öder (DROP ARAS UA) , satıcı öder (DROP ARAS PO),  seçeneklerinden siparişinize uygun olanı seçiyorsunuz. Gönderimler ARAS ile yapılmaktadır. Bu seçimin doğru yapılmaması durumunda siparişiniz gönderilmez.

 

7- Pazaryerlerinden gelen siparişlerde; Gittigidiyor için GGK, N11 için Kargo Kampanya Kodu, Hesiburada için 621-622 ile başlayan kodu giriyorsunuz. Bu şekilde siparişler otomatik olarak pazaryeri sayfanızdan sipariş durumu kargoya verildi olarak değişir. GG-N11-HB siparişlerinde bu alanın doğru girilmesi çok önemli ve zorunludur. 

 

8- Daha sonra pazaryerlerinden almış olduğumuz kargo şablonunu JPG/PDF formatında siteye yüklüyoruz. Bayiler müşterilerine kestikleri faturayı bize kesinlikle göndermiyorlar. Müşterilerine gönderiyorlar. Biz yenistoksuz olarak sadece sipariş sırasında panelinize yüklemiş olduğunuz pazaryeri sipariş evrakını kullanıyoruz. yenistoksuz.com sisteme yüklediğiniz belgeleri çıktı alıp müşteriye ürünle beraber göndermektedir.

 

9- Daha sonra kredi kartı ile siparişimizi ödüyor ve onaylıyoruz. Siparişlerinizi kargo takibi sayfasından takip edebilirsiniz.

 

 

RESİMLİ ANLATIM

 

 

Dropshipping'e başlamak için işlemin nasıl yürüdüğü ile alakalı madde madde aşağıda bilgi veriyoruz.

 

 

 

  1. Yenistoksuz.com'a bayilik başvurusu yapıyoruz. (En fazla 1 işgünü içerisinde tarafınıza dönüş yapıyoruz.)
  2. İlk siparişi aldıktan sonra ilgili ürünü sepetimize atıyoruz, ardından "sepeti onayla ve satın al" butonuna tıklıyoruz.

 

 

3. Sipariş formunda ilk olarak müşterilerimize ait bilgileri aşağıda görüldüğü gibi giriyoruz.

4. Formun ikinci kısmında bayi olarak bize ait cari bilgilerimizi eksiksiz girilmesi gerekiyor. Vermiş olduğunuz siparişi size fatura edebilmemiz için bu kısım oldukca önemlidir. Eğer Google chrome tarayıcı kullanırsanız bir defa formu doldurduğunuzda otomatik doldurma özelliği sayesinde bilgiler gelir ayrıca bu linkten bir defalığına mahsus adres bilgilerinizi kaydederseniz veriler otomatik gelir, her siparişte tekrar yazmanıza gerek kalmaz.

 

 

 

 

 

5.  Bu bölümde kargo seçeneğinde eğer kargoyu müşterimiz ödeyecek ise DROP ARAS UA  yazan kargo şirketini eğer müşterinizden kargo parasını aldıysanız ve kargonun parasını biz ödeyeceksek DROP ARAS PO  seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Burada UA Ücret Alıcı, PO peşin ödeme manasına geliyor.

 

 

6.  Gittigidiyor, N11 veya Hepsiburada Sipariş kodunu yazınız. bu kısımda gittigidiyor.com dan aldığınız GGK ile başlayan kodu, hepsiburada.com'dan aldığınız 621 veya 622 ile başlayan kodu, n11.com'da da kampanya kodunu SADECE RAKAM OLARAK girmelisiniz.

 

 

2017-02-20n11

 

 

7."Kampanya Kodu:xxxxx" şeklinde girmemeniz gerekiyor, çünkü buraya girdiğiniz kodlar kargo firmaları için barkod haline dönüştürülüyor. Aşağıda hatalı olarak girilen kodlar yer almaktadır.

 

 

Screenshot

Screenshot4

 

 

8.  Fatura veya Sipariş Formu Yükleme burada müşterinize kesmiş olduğunuz faturayı veya pazaryerlerinden aldığınız formları .JPG veya .PNG formatında yüklemeniz gerekmektedir. Pazaryerlerindeki sipariş formları genelde PDF formatındadır maalesef bizim sistemimizde pdf görüntüleme yoktur. O yüzden bu PDF dosyalarını ekran kırpma araçlarıyla jpg veya png formatına çevirip yükleyiniz. Buraya tıklyarak google chrome eklentisi olarak bir uygulama ile yapabilirsiniz, oldukca pratik bir araçtır.

 

 

Screenshot3

 

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5
*/