Giriş Yap
0

 

Ürün iadelerinde işlem nasıl yapılıyor?


 

Eğer yenistoksuz.com kaynaklı bir iade söz konusu olursa (yanlış ürün gönderimi, eksik ürün, bozuk ürün gönderimi) burada iadeler yenistoksuz.com'a yapılır ve bayiye sadece ürün bedeli bakiye olarak geri ödenir, eğer problemin telafi edilmesi istenirse yenistoksuz.com ürünün gönderimini tekrar yapar ve bayiye herhangi bir geri ödeme yapmaz. Müşteri evde yoksa ulaşamadığı zaman kargo çıkışı şubesi olarak bizi gösterdiği için ürün iade olarak bizlere iletilmektedir. Eğer bayi, müşteri ve kargo kaynaklı bir problem söz konusu olursa (ürünün kargoda kırılması, müşterinin herhangi bir sebeple ürünü iade etmesi, beğenmemesi, kargoyu teslim almaması, siparişten vazgeçmesi, bir süre kullandıktan sonra bozulması, ürünün kargoda kırılması çatlaması bozulması, bayinin yanlış ve eksik bilgi girmesi vb.) burada ürün bedeli ve kargo bedellerinin geri ödemesi yapılmaz. Bayi burada siparişini sürekli takip etmekle, müşteri ile sürekli irtibat halinde olmakla yükümlüdür. Kargo kaynaklı problemlerde hasar tespit tutanağı veya durum tespit tutanağı tutulması gerekmektedir. Müşteriye gidip gelen kargolar yenistoksuz.com tarafından tekrar satışa sunulmamaktadır.

 

 

Hediye paketi veya özel kutulama yapıyor musunuz? Müşteriye ürünler ne şekilde gönderiliyor?


 

Hayır şu an böyle bir hizmetimiz söz konusu değil. Ürünler kargo genel olarak kargo poşeti veya isimsiz kutular ile gönderiliyor, sizin bilgilerini içeren bir çıktı kargo içerisine koyulmaktadır.

 

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?Telefon ile şu an için destek veremiyoruz ancak xml ile ilgili her konuda destek@yenitoptanci.com mail adresinden ve 0542 380 97 03 numaralı Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Satış fatura nasıl yapılıyor?


 

Bayimiz her satış yaptığı müşterisine perakende fiyat üzerinden fatura kesmek zorundadır, bu sorumluluk bayimize aittir. Faturasız satış yapmak yasal suç teşkil etmektedir, olası denetleme veya şikayet durumları ağır sonuçları olabilmektedir. Tarafımızdan bayimize geçtiği sipariş kadar ayda bir defa toptan fatura kesilmektedir.

 

 

Bayinin bütün sipariş operasyonunda sorumlulukları nelerdir?


 

Siparişi yenistoksuz.com a geçtikten sonra panellerden durumu kontrol edilmeli, eğer bir problem sipariş durumu değişmedi ise yenistoksuz.com da destek@yenitoptancı.com üzerinden destek alınmalıdır. Siparişler kargolandıktan sonra teslim edilmedi ise önce kargo firması, sonra müşteri aranmalı ve siparişin teslim başarılı ile teslim edilmesi için gerekli çaba gösterilmelidir.  Eğer sipariş iade edilecekse sisteme kendi lokasyon bilgisini girmeli ve iadeleri kendisi almalıdır.

 

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz fiyatlar nedir?


 

Biz ARAS KARGO firması ile çalışıyoruz.

 

Aras kargo dışında Trendyol Express- Hepsi Jet gibi kargolarla çıkış yapabilir miyiz?

 


Çıkış yapabilirsiniz ancak ilgili panellerde bizim tedariğini yaptığımız ürünlerin detay sayfalarında Sevkiyat Adresi kısmına "Atasan Depo - Karadeniz Mahallesi General Aldoğan Caddesi 1129 Sokak No:1/A Gaziosmanpaşa İstanbul (dalkur kuruyemiş yanı)" yazıyorsunuz, o şekilde Trendyol Express ve Hepsi Jet ekipleri siparişleri almaya geliyor. Aynı şekilde sipariş bazlı bu işlem yapılabilmektedir. Burada önemli olan Trendyol Express'te ürünler teslim alındığında panelden "mutabakata onay ver" butonu işaretlenmelidir. Aksi takdirde sipariş ana toplama merkezinde hareket görmemektedir.

 

Hangi pazaryerlerine gönderim yapıyorsunuz?

 


 

Bilinen tüm pazaryerlerinin siparişlerini gönderebiliyoruz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5
*/