Giriş Yap
0

Buffer Schtick Üçlü Tüy Toplama Rulo Seti

Bayilere Özel
Stok Kodu : AC56YT0057
Kategori : Evcil Hayvan Ürünleri
Marka :
0 Çok Yakında Çok Yakında
Birim Fiyatı : Bayilere Özel
Bayilere Özel
Adet
Açıklama
S.S.S

 

Buffer Schtick Üçlü Tüy Toplama Rulo Seti Lint Roller

 

Mükemmel tasarlanmış tüy toplama aparatı Schticky yapışkan özelliği sahip rulosu sayesinde halı, kilim, paspas, koltuk, yatak, seramik yüzeyler ve üzerinize yapışan kıl, tüy ve toz parçacıklarını en hızlı şekilde söküp atar, temizler. 

Schtick'nin kullanımı son derece basit ve kolaydır. Tek yapmanız gereken Schtick'nin üzerinde bulunan koruma kapağı ve jelatin çıkarılır. Tüy, kıl ve toz parçacıkları olan bölge üzerinde gezdirilir.

Schtick yapışkanlı pratik temizleme aparatı rulosunda bulunan özel yapışkanı mıknatıs gibi kıl ve tüyleri hızlı bir şekilde toparlar. Rulo üzerine yapışan tüy, kıl ve toz parçaları su ile beraber akar gider, Schticky rulosu temizlenmiş olur.

Evinizin her yerinde parke, fayans, masa, halı, kilim, koltuk hatta yatağınıza kadar kedi, köpek ve evcil hayvan tüyü ve kılı mı oluyor? Hiç sorun değil! Schtick Yapışkanlı Temizleme Seti sayesinde kıl ve tüy problem olmaktan çıkıyor.

Schtick ile temizlik kolay olduğu gibi temizlenmesi de gerçekten çok kolaydır. Tek yapmanız gereken yapışkanlı rulosunu ılık su ile yıkamak olacaktır. Rulo'ya yapışan, kıl, tüy ve kir su ile beraber akıp gidecektir. 

Köpek, kedi, kuş gibi tüy kıl döken evcil hayvanların evinize bıraktığı tüyleri temizlemek için özel olarak tasarlanmış tırtıklı silikon tarağı, yapışkanlı rulosu ile Schtick sizleri tüy ve kıl derdinden kurtarır. Arabanızın koltuklarına yapışan kedi ve köpek tüylerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Kullanımı çok kolay ve basit olan Schtick ile tek yapılması gereken tırtıklı silikon yüze sahip tarağı ile koltuk, halı ve klim aralarına giren kıl ve tüyü dışarı çıkarın yapışkan özelliğe sahip özel rulosu ile üzerinden geçin temizlik bittikten sonra ılık su ile Schticky yıkayın işte bu kadar.

Paket İçeriği:

- 1 Adet Küçük Boy Seyahat Schtick- 1 Adet Orta Boy Schtick

- 1 Adet Büyük Boy Uzun Saplı Schtick

 

 

 

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

<